Graag willen wij namens On the Move Sportvrienden ons inzetten voor de vluchtelingen. Voor die van Oekraine, maar ook alle anderen die wel wat hulp kunnen gebruiken.
Hiervoor organiseren wij meerdere dagen, met afwisselend sport en spel, clinics, muziek maar ook een bezoekje aan ons eigen Copa de Padel toernooi!
Op woensdag 20 juli is er een ontmoetingsdag voor de deelnemers van Sportvrienden. Leer elkaar beter kennen, maak een coole rap met elkaar en volg sport clinics. Verder gaan we plannen en taken verdelen voor de opkomende events
Op woensdag 10 augustus zijn er sportclinics samen met de mensen uit Oekraine en de deelnemers van Sportvrienden.
Op 1,2,3 en/of 4 september kun je helpen als vrijwilliger bij ons grote sport Event EY Copa de Padel. Dit is op jaarbeursplein en was vorig jaar een groot succes met bijna 4000 bezoekers. Verwen onze Oekrainse gasten in speciale skyboksen voor de vluchtelingen.
Bel met Marco: 06-24800179
E-mail: info @ onthemovesportvrienden.nl
Bel met Joost: 06-39667554
E-mail: info @ onthemovesportvrienden.nl
Bel met Geert: 06-10793146
E-mail: info @ onthemovesportvrienden.nl
Kaaphoorndreef 66
3563 AW Utrecht
Contact: Lisette @ onthemovesportvrienden.nl
Disketteweg 1
3821 AR Amersfoort
Contact: Joris @ onthemovesportvrienden.nl
Kerklaan 6
1211 PP Hilversum
Contact: Joost @ onthemovesportvrienden.nl